Průlezka PEJSEK - celokovový - 2x lanový tunel

Kód: BN-PP-041K-10
Neohodnoceno
182 648 Kč / ks 150 948,76 Kč bez DPH
výroba 4 - 6 týdnů
montáž

2x lanový tunel, 3x prolézací tunel, který je vyroben z laminátu a je UV stabilní což zaručuje vysokou barevnou stálost.

Výška pádu do 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosná konstrukce pejska je vyrobena z konstrukční oceli, která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Hlava psa a nohy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Lanové tunely jsou vyrobeny z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojovány plastovými spoji. Prolézací tunely jsou vyrobeny ze sklolaminátu, který je UV stabilní a vyznačuje se vysokou barevnou stálostí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Technické údaje

Kód produktu: PP-041K-10
Hmotnost: 121.03 kg
Doporučený věk: 0-10 let
Výška volného pádu: 1 m
Nosnost: 216 kg
Max. počet uživatelů: 4
Rozměry: 5,44 x 0,73 x 1,19 m
Plocha nutná pro montáž: 8,5 x 3,8 m
Povrch, tlumící pád: dle normy EN 1177 - trávník

Doplňkové parametry

Kategorie: průlezky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: