Kontakty

Máte dotaz?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Pište nebo volejte.

Rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy.

Moderní Valentýnský Post na Facebook     Moderní Valentýnský Post na Facebook(1)     Moderní Valentýnský Post na Facebook(2)

Jak nakupovat:

Objednávku vytvořit na našem e-shopu a zadat platební metodu:  „Platba předem “, následně Vám bude na Váš email zaslána zálohová faktura včetně vyčíslení dopravy.

Po jejím uhrazení budete kontaktován mailem s upřesněním termínu dodání.

Pro více informací a cenové nabídky se můžete obrátit na naše obchodní oddělení: majamashop@seznam.cz

 

Provozovatel - zde není kamenná prodejna

Markéta Jalovcová

Sídliště II 27
251 68 Kamenice

IČ: 49501798
DIČ: CZ7062110000

Datová schránka: re5r4gk

Bankovní spojení: 184578930/0300, ČSOB

spolehliva-firma-2023_125         Facebook_logo_(square)

 

Fotografování Mateřských škol a center

 MJF_logo_D_FINAL

Vyvarujte se nákupu v e-shopech s podezřele nízkými cenami, špatným hodnocením a nesolidním jednáním.

Tyto firmy nemohou dlouhodobě existovat.

Vaši reklamaci, stížnost, objednané zaplacené zboží nejen na zakázku, storno objednávky z důvodu dlouhého termínu a vrácení peněz již druhý den nemusí mít kdo řešit.

ujte se nákupu v eshopu s podezdřele nízkými cenami, přejmenovanými produkty, špatným hodnocením a nesolidním jednáním. Tyto firmy nemohou dlouhodobě existovat. Vaší reklamaci, stížnost nebo vrácení zboží či peněz již druhý den nemusí mít kdo řešit.Vyvarujte se nákupu v eshopu s podezdřele nízkými cenami, přejmenovanými produkty, špatným hodnocením a nesolidním jednáním. Tyto firmy nemohou dlouhodobě existovat. Vaší reklamaci, stížnost nebo vrácení zboží či peněz již druhý den nemusí mít vvvkdo řešit.

 Vyvarujte se nákupu v eshopu s podezdřele nízkými cenami, přejmenovanými produkty, špatným hodnocením a nesolidním jednáním. Tyto firmy nemohou dlouhodobě existovat. Vaší reklamaci, stížnost nebo vrácení zboží či peněz již druhý den nemusí mít kdo řešit.