Skleněná magnetická tabule - černá 150x100

Kód: ALBA-TS150X100BK
Neohodnoceno
11 980 Kč / ks 9 900,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vrstva s barvou je pod sklem. To umožňuje psát křídovým a stiratelným fixem na skleněnou desku a udržovat je čisté bez rizika poškození barev. Technologie svařování PVC laminátů se sklem použitým pro výrobu umožňuje trvalou ochranu barevného pigmentu. Přístup kyslíku nezhoršuje barvu. Barva bude velmi sytá po mnoho let.

Všechny tabule jsou vyráběny podle individuální objednávky. Výroba každé tabule začíná po zadání objednávky.

U skleněných magnetických tabulí by se měly používat pouze speciální neodýmové magnety s příslušným magnetickým výkonem. Starší magnety (černé) a malé (nízkonapěťové) neodymové magnety na skleněných magnetických tabulích nedrží. Dekorativní (suvenýrní) magnety také ve většině případů na skleněné magnetické tabuli nedrží.

Použití příliš silných neodymových magnetů (velké) může způsobit poškození skla. Buďte opatrní při použití neodymových magnetů - nekontrolované, přímé připojení neodymových magnetů může způsobit poškození pokožky. Neodymové magnety jsou kvůli svým fyzikálním vlastnostem křehké a mohou se rozpadnout při pádu nebo nekontrolovaném spojení magnetů navzájem nebo s feromagnetickým materiálem.

 Hmotnost: 23 kg

Montáž bílé skleněné magnetické tabule:

Deska je připevněna ke stěně pomocí speciálních závěsů, do kterých je vložena skleněná deska.

U skleněných magnetických tabulí by se měly používat pouze speciální neodýmové magnety s příslušným magnetickým výkonem.

Starší magnety (černé) a malé (nízkonapěťové) neodymové magnety na skleněné magnetické desce nedrží.

Dekorativní (suvenýrní) magnety, také ve většině případů na magnetické skleněné tabuli nedrží.

Použití příliš silných neodymových magnetů (velkých) může způsobit poškození desky.

Buďte opatrní při použití neodymových magnetů - nekontrolované, přímé připojení neodymových magnetů může způsobit poškození pokožky.

Neodymové magnety jsou kvůli svým fyzikálním vlastnostem křehké a mohou se rozpadat při pádu nebo nekontrolovaném vzájemné spojení magnetů navzájem nebo s jiným magnetickým tělesem.

Doplňkové parametry

Kategorie: skleněné magnetické tabule
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: