Interaktivní tabule 200x120 s Epson EB-735Fi - montáž + doprava ZDARMA

Kód: TA-INTABFULLEB735FI
Akce doprava a montáž ZDARMA
Neohodnoceno
241 758 Kč –35 %
Interaktivní tabule 200x120 s Epson EB-735Fi - montáž + doprava ZDARMA
241 758 Kč –35 % 157 143 Kč / ks 129 870,25 Kč bez DPH
výroba 6 - 8 týdnů
reproduktory
demontáž tabule
zeď

Komplet interaktivní tabule Epson EB-EB-735Fi (Full HD 1080p, 3600 Lumens, Dotyk+Pero) + pylonová keramická tabule 200x120.

Kompletní interaktivní systém na klíč, který vám přivezeme, nainstalujeme a zprovozníme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní systém vzdělávání

Interaktivní projektory, ve spojení s klasickou magnetickou tabulí, oslovují stále více uživatelů, jako ideální řešení pro skloubení klasické a interaktivní výuky. Není divu, protože v sobě přináší to nejlepší z obou. Zejména je oceňována vysoká flexibilita, kdy je možno volně přecházet mezi plnohodnotnou interaktivní a standardní tabulí. K tomu se připojuje nízkonákladovost, vysoká spolehlivost a nenáročnost, ať už se obsluhy či servisu týče. Tato varianta si tak velice rychle získala oblibu a stává se modernějším nástupcem klasických interaktivních tabulí. Jako Epson partner vám dokážeme najít, dovézt i odborně nainstalovat řešení na míru právě pro vás. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.  

Hlavní výhody

Flexibilita - přechod z běžné tabule na interaktivní a naopak, je opravdu rychlý a snadný. Můžete si kdykoliv vybrat, kterou variantu ve výuce využijete.
Kompaktnost - jedná se o hotové, vyzkoušené a plně funkční řešení, které můžete začít okamžitě používat.
Praktičnost - systém "vše v jednom" šetří místo i peníze. Skládá se z pylonové magnetické tabule a projektoru, které ve třídě stejně musíte mít. Odpadá však nutnost pro interaktivní výuku pořizovat další zařízení. Každá jeho součást se navíc používá jen k tomu, k čemu je skutečně určena.
Úspornost - nízké provozní náklady a dlouhá životnost. Nižší náklady také v případě poškození - měnit křídlo keramické tabule nebo celou interaktivní tabuli je veliký rozdíl.
Kompatibilita - nevadí, pokud máte jiný systém, na který jste zvyklí. Můžete jej klidně používat nadále, vše bude fungovat. K tomu navíc získáváte další systém, který používat můžete, ale nemusíte - vše je pouze na vašich preferencích.
Nenáročnost - prakticky bezúdržbový systém, velice jednoduchý a srozumitelný na obsluhu. Vše intuitivní, v češtině, příjemné a snadno pochopitelné i pro naprosté laiky.
Ekologičnost - měníte jen lampy, které byste měnili tak jako tak.

Dejte své výuce nový rozměr

Pro všechny, kdo hledají způsob, jak více zatraktivnit výuku, je laserový interaktivní projektor EPSON EB-735Fi výbornou volbou. Uživatelsky příjemné dotykové ovládání prsty s podporou dvou per, přináší vyšší komfort pro práci, který navíc doplňuje dálkové ovládání. Její plynulost pak zajišťuje velice rychlá odezva a efektivní kooperaci navíc podporuje software pro projekci z několika počítačů, díky kterému mohou vyučující i studenti sdílet obsah současně. Příjemný výsledný dojem po zvukové stránce doplňuje vestavěný 16 W reproduktor a pokud chcete sdílet i obsah svých bezdrátových zařízení, jistě potěší Wi-Fi.

Nádherný obraz i barvy

Co se kvality projekce týče, nabízí laserový interaktivní projektor EPSON EB-735Fi vysoké rozlišení Full HD, díky kterému bude obraz vždy ostrý a detailní. O dostatečný datový tok se stará vstup HDMI, který zde naleznete dokonce 3x. Patentovaná technologie Epson 3LCD pak obrazu dodá jasné, syté a věrné barvy. Prostor pro práci i více žáku současně zajišťuje velká projekční plocha o úhlopříčce až 279 cm. Obraz je skvěle viditelný i v horších světelných podmínkách, což zaručuje nejen jas 3 600 lumenů, ale i ultrakrátká projekční vzdálenost, která spolehlivě eliminuje odlesky či stíny na pracovní ploše.

Kvalitní a nízkonákladový

Laserová technologie
nabízí nejen výborný obraz, ale také minimální nutnost údržby, což činí interaktivní projektor EPSON EB-735Fi z uživatelského hlediska velice atraktivním. Jistě k tomu přispívá i nadstandardní záruka 60 měsíců, která jasně ukazuje, že výrobce kvalitě tohoto produktu jednoduše věří. A ty spořivější určitě potěší životnost světla až 30 000 hodin v úsporném režimu, která nemalou měrou snižuje provozní náklady.

Značka: EPSON
Interaktivita: Ano
Technologie: 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly
Svítivost: 3 600 ANSI
Rozlišení: 1280x800 (WXGA)
Vysoké rozlišení: Full HD 1080p
Kontrast: 2 500 000 : 1
Poměr stran: 16:9
Krátká projekce: Ultrakrátká vzdálenost
Zdroj světla: Laser
Životnost světla: 20 000 h / 30 000 h v úsporném režimu
Reproduktory: Ano, 16 W
Záruka: 60 měsíců nebo 12 000 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: