Interaktivní tabule 200x120 s Epson EB-695Wi - montáž + doprava ZDARMA + vizualizér zdarma!

Kód: TA- INTABFULLEB695WI
Akce doprava a montáž ZDARMA
Neohodnoceno
193 576 Kč –35 %
Interaktivní tabule 200x120 s Epson EB-695Wi - montáž + doprava ZDARMA + vizualizér zdarma!
193 576 Kč –35 % 125 825 Kč / ks 103 987,60 Kč bez DPH
výroba 6 - 8 týdnů
pylony
Bezdrátový WiFi adaptér
reproduktory
demontáž tabule
zeď

Kompletní interaktivní systém na klíč, který vám přivezeme, nainstalujeme a zprovozníme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NUTNÉ UVÁDĚT VÝŠKU STROPU

 Nejprodávanější typ interaktivní tabule

A není divu. Bezproblémová interaktivní tabule a klasická školní tabule v jednom.  Kombinace klasické pylonové tabule a interaktivního projektoru, je volbou, ke které se stále častěji obrací zájemci o interaktivní výuku. Hlavním důvodem je možnost získat dva systémy (klasický i interaktivní), které fungují nezávisle na sobě a poskytují tak uživatelům možnost výběru, dle momentálních potřeb. Stejně tak bývá důležité i hledisko jednoduchosti, spolehlivosti a nízkonákladovosti provozu, které opět hovoří ve prospěch tohoto systému.

Interaktivní tabule

Přesněji řečeno interaktivní projektor. Projektor svítí na prostřední bílou plochu tabule a je vybaven snímači, které dokážou zachytit dotyk prstu nebo interaktivních per. Vy tak máte možnost ovládat na tabuli připojený počítač, nebo si dělat libovolné poznámky.

Klasická školní tabule

Prostřední plocha zůstává bílá fixová, aby na ní projekce byla vidět, zbytek ploch je ale libovolný, a tak si můžete vybrat kteroukoliv barevnou kombinaci křídel. Tabuli můžete využívat pro zápisky uplně stejně, jako byste si ji pořídili samostatně. 

EPSON EB-695Wi

Kvalitou projekce Epson EB-695Wi určitě příjemně překvapí. Ostrý obraz ve vysokém rozlišení HD-ready WXGA se spoustou detailů je pastvou pro oči. Technologie Epson 3LCD pak tomuto obrazu dodá syté a skutečně věrné barvy. Nemusíte se bát ani o prostor, protože projekční plocha o úhlopříčce až 254 cm postačí i na práci více žáků současně. Že bude obraz vždy dobře viditelný zaručí jas 3 500 lumenů a stíny či odlesky plochy tabule dokonale eliminuje ultrakrátká projekční vzdálenost. Projektor tak zbytečně nenamáhá zrak a sledování je příjemné i po delší době. Každodenní zátěž není pro interaktivní projektor Epson EB-695Wi žádný problém. Nadstandardní záruka 60 měsíců vychází z důvěry výrobce ve své produkty a jejich kvalitní zpracování. K delší době projekce a nízkým provozním nákladům pak přispívá také životnost lampy až 10 000 hodin v úsporném režimu. 

Vysoká kvalita, nízké náklady

Každodenní zátěž není pro interaktivní projektor Epson EB-695Wi žádný problém. Nadstandardní záruka 60 měsíců vychází z důvěry výrobce ve své produkty a jejich kvalitní zpracování. K delší době projekce a nízkým provozním nákladům pak přispívá také životnost lampy až 10 000 hodin v úsporném režimu. 

Hlavní výhody

 • Flexibilita - přechod z běžné tabule na interaktivní a naopak, je opravdu rychlý a snadný. Můžete si kdykoliv vybrat, kterou variantu ve výuce využijete.
 • Kompaktnost - jedná se o hotové, vyzkoušené a plně funkční řešení, které můžete začít okamžitě používat.
 • Praktičnost - systém "vše v jednom" šetří místo i peníze. Skládá se z pylonové magnetické tabule a projektoru, které ve třídě stejně musíte mít. Odpadá však nutnost pro interaktivní výuku pořizovat další zařízení. Každá jeho součást se navíc používá jen k tomu, k čemu je skutečně určena.
 • Úspornost - nízké provozní náklady a dlouhá životnost. Nižší náklady také v případě poškození - měnit křídlo keramické tabule nebo celou interaktivní tabuli je veliký rozdíl.
 • Kompatibilita - nevadí, pokud máte jiný systém, na který jste zvyklí. Můžete jej klidně používat nadále, vše bude fungovat. K tomu navíc získáváte další systém, který používat můžete, ale nemusíte - vše je pouze na vašich preferencích.
 • Nenáročnost - prakticky bezúdržbový systém, velice jednoduchý a srozumitelný na obsluhu. Vše intuitivní, v češtině, příjemné a snadno pochopitelné i pro naprosté laiky.

Proč EPSON?

Technologie 3LCD je založena na simultánní tvorbě obrazů ve třech základních barvách červené, zelené a modré. Pomocí optického hranolu jsou pak tyto tři obrazy překládány přesně přes sebe, čímž vzniká výsledný reálný, zcela přirozený a brilantní obraz, který se dostává do oka diváka. Bez barevných záblesků a duhového efektu. Bolavé oči a předčasná únava – právě u dětí a mládeže obvyklý problém – se nedostaví.  

Pro deváťáka i prvňáčka

Tabule na pylonech jsou opravdu nejvhodnější volbou pro Vaši třídu. Tabule lze snížit až téměř k zemi, došáhně na ni i prvňáček. Deváťák si naopak tabuli může vyzvednout až pod strop.

A nebojte se, žádné dovažování závaží není potřeba. Projektory EPSON jsou vzájemně kompatibilní, takže v případě výměny projektoru vyměníte projektor kus za kus a máte vyřešeno.

Sestava obsahuje:

 • Interaktivní tabule - keramická tabule triptych na pylonech s interaktivním projektorem.
 • Montáž, seřízení a kalibrace.
 • Kabeláž a lištování do 15m.
 • Úvodní zaškolení po instalaci.

JAK PŘIPRAVIT MÍSTO PRO MONTÁŽ TABULE:

 • Před objednáním si zkontrolujte, zda výška stropu v učebně je dostatečně velká pro zvolenou délku pylonů, k té připočítejte 15 cm.
 • Zkontrolujte zda máte místo pro zvolenou šířku tabule. (tabule 200 cm je po otevření 404 cm)
 • Ideální místo je bez nerovností, vymalováno, na střed osvětlení a pohled žáků.
 • Na stěně naznačte tužkou střed, kde chcete sestavu umístit.
 • Rozmyslete si kudy chcete vést kabeláž a kde bude přípojnný bod pro HDMI a USB pro počítač.

Parametry sestavy ve zkratce:

Interaktivní tabule - triptych 200x120 na pylonech s interaktivním projektorem

Velikost tabule: 200 x 120 cm
Bareva tabule: Celá bílá
Odkládací lišta: Velká lišta uprostřed tabule, úzké lišty na křídlech.

Šíře tabulové desky: 2 cm

Povrch: keramický, magnetický

Délka pylonů: 290 cm

Certifikát kvality: TÜV

Záruka na tabuli a pojezdový systém: 25 let na povrch tabule, 10 let na ostatní části tabule

Světelný tok projektoru: 3500 lumens

Rozlišení projektoru: WXGA 1280 x 800

Technologie projekce: 3LCD

Záruka na projektor: 5 let nebo 8000 hodin na projektor + 5 let nebo 1000 hodin na lampu

Udávaná životnost kompatibilní lampy: 5000 hodin, nebo 10000h v ECO módu

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní sestavy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: