Tabule TRIPTYCH na pylonech jednobarevná

Kód: TA-1236
Neohodnoceno
47 408 Kč / ks 39 180,17 Kč bez DPH
výroba 6 - 8 týdnů
barva tabule
pylony
rozměr tabule
demontáž tabule
lišta
montáž

Keramická magnetická tabule na pylonech. Vyrobena v Německu.

Záruka 25 let na povrch tabule.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní magnetická tabule.

Nedělejte kompromisy, když nejsou zapotřebí. Tato třídílná pylonová tabule je kompletně vyrobena v Německu, podle přísných technických norem, s důrazem na kvalitu zpracování, bezpečnost užívání a spolehlivost. Její keramický povrch je plně magnetický a vztahuje se na něj záruka 25 let. Každou plochu lemuje rám z matného eloxovaného hliníku, z něhož jsou vyrobeny také oba pylony i úzká odkládací lišta, která doplňuje středovou tabuli po celé její délce.

Ozdobte svou třídu.

Školní tabule je stále na očích a celý den se na ni upírají zraky všech žáků i vyučujících. Z té naší budete mít radost. Stane se totiž nejen okrasou třídy, ale také demonstrací snahy o maximální kvalitu vzdělávání. Spojení eloxovaného hliníku a keramického povrchu je opravdu velice elegantní a tak tato tabule vždy přirozeně podporuje atmosféru moderní a příjemné výuky.

Radost s ní pracovat.

Důležitá je nejen kvalita a elegance, ale také snadné a bezpečné užívání. Víme, že pylonové tabule používají i malé děti, proto je lze stáhnout až téměř k zemi. Závaží v pylonových pojezdech je nastaveno přesně na hmotnost konkrétní tabule, takže manipulace je velmi snadná. Všechny rohy jsou zaobleny, proto nehrozí poranění ani největším nešikům. Keramický povrch je plně magnetický, odolný a příjemný na psaní i údržbu.

linkování - UVEĎTE DO POZNÁMKY:

 

RASTR: 

notová osnova

linky ( 10 cm )

čtvercová síť ( 10 cm )

rastr 1 křídlo - 1290,- 

 rastr středová deska - 1390,-

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: