Oboustranná mobilní skleněná magnetická tabule 175 x 90 cm

Kód: TA-5148/MOD TA-5148/CER TA-5148/BIL TA-5148/SED Zvolte variantu
Neohodnoceno
49 732 Kč / ks 41 100,83 Kč bez DPH
odesíláme do 30 dnů odesíláme do 30 dnů odesíláme do 30 dnů odesíláme do 30 dnů Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
5.6.2024 5.6.2024 5.6.2024 5.6.2024 Zvolte variantu

Vyrobena v Nizozemí.

Záruka 25 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranná mobilní skleněná magnetická tabule na fixy. Skleněný povrch odolný proti poškrábání. Bílá, černá, modrá nebo šedá barva popisné plochy, mobilní stojan na kolečkách. Vyrobena v Nizozemí. Záruka 25 let.

Stylová mobilní tabule.

Originalita a elegantní design s nádechem luxusu jsou často první pocity, které oboustranná mobilní skleněná magnetická tabule vyvolává. Nabízí toho však mnohem více. Je vyrobena v Nizozemí, s důrazem nejen na vzhled, ale také poctivost zpracování a funkčnost. Popisnou plochu, určenou pro fixy, tvoří velice hladké temperované bezpečnostní sklo o velikosti 90x175 cm. Povrch je plně magnetický a vztahuje se na něj záruka 25 let. Celé tělo tabule pak pevně svírá kovová konstrukce.

Krásná a funkční.

Nechte hovořit tuto tabuli samu za sebe. Vypadá vždy skvěle a pokud máte rádi moderní vzhled, potrpíte si na eleganci či zkrátka potřebujete produkt, který bude nejen dobře sloužit, ale také výborně reprezentovat, určitě neváhejte. Tato tabule je ideálním řešením do místností kde se střetávají lidé, aby sdíleli a rozvíjeli své myšlenky, ale také všude tam, kde je vyžadováno vysoce hygienické prostředí, jako jsou například laboratoře, nemocnice či místa se zvýšenou vlhkostí (bazény, sauny).

Připravena k práci.

Stejně jako u ostatních mobilních tabulí z naší nabídky, i zde potěší uživatele velmi snadná manipulace a přemístitelnost, kterou umožňují 4 kolečka s brzdou. Z hlediska bezpečnosti navíc jistě oceníte, že její rohy jsou zaobleny. Nemusíte se obávat ani nedostatku pracovního prostoru, protože tabule je oboustranná a lze tedy využívat hned 2 nezávislé plochy. Skleněný povrch je plně magnetický, velmi hladký a příjemný pro psaní, dostupný ve variantách bílá, černá, šedá nebo modrá .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: