Akustická nástěnka 120 x 80 x 0,9 cm, polyester, kulaté rohy, červená

Kód: BB911029
Novinka
Neohodnoceno
2 390 Kč / ks 1 975,21 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
prodloužení záruky
Můžeme doručit do:
16.4.2024
  • Pohlcují až 85 % hluku
  • Protipožární standard ASTM E84 tř. A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akustické nástěnky jsou určeny pro snížení nadměrného hluku v místnostech, jako jsou například kanceláře, haly, učebny, čekárny, přednáškové sály a podobně. Nástěnky pohlcují zvuk, který se díky nim tolik neodráží od zdí. Vzniká tak klidné prostředí bez nepříjemných nežádoucích zvuků a ozvěn.

Dají se využít jako funkční prostředky lepením a zavěšováním na zeď a podobně. Mimo to je lze použít také jako paravány nebo univerzální akustické panely. Lze do nich snadno zapichovat špendlíky, kterými k panelu upevníte poznámky a další dokumenty.

Velkou výhodou je také odolnost proti vlhkosti a plísním.

Standardy a testy

Akustické nástěnky jsou certifikovány v nejvyšší absorpční třídě A, což představuje > 0.85 koeficientu redukce hluku, značeného jako NRC, což znamená, že pohlcují až 85 % hluku, který na ně dopadá. Pro srovnání, klasická příčka ze sádrokartonu má hodnotu NRC 0.15. Použití akustického panelu tedy zaručuje mnohonásobné zlepšení akustiky.

Všechny námi dodávané akustické nástěnky absolvovaly nezávislé zvukové testy a test hořlavosti podle standardu ASTM E84 třídy A. Díky tomu skvěle poslouží i jako protipožární tepelná izolace.

Ekologické a estetické

Polyesterová vláknitá deska je ideálním dekorativním a akustickým materiálem. Je vyrobena ze 100 % polyesteru a formována v bavlněném kokonu. Panely jsou tvarovány špičkovou technologií lisování za tepla a jsou ze 100 % recyklovatelné.

Snadná montáž a údržba

Tyto akustické nástěnky snadno nainstalujte přilepením na zeď či strop. Jistě oceníte vlastnosti panelů, především pak nízkou hmotnost, snadnou opracovatelnost a jejich jednoduché řezání.

  • akustické prvky do kanceláří, čekáren, učeben nebo přednáškových sálů pro zlepšení akustiky v místnosti a redukci hluku
  • lze využít jako moderní látková nástěnka, kde je možné připevňovat dokumenty pomocí špendlíku
  • vyrobeny ze 100% polyesteru
  • snadná instalace - samolepící zadní část 

Doplňkové parametry

Kategorie: akustické
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: